Четвер, 13.12.2018, 08:46
                  
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід
Twitter
   

     

     


           Портал Весь Харьков

Структура відділення НСПП в Харківській області

1. Начальник відділення  - Лайков Сергій Миколайович   (тел. 705-19-74, 715-83-02)

2. Заступник начальника відділення - Клочко Галина Сергіївна (тел. 705-19-74)

3. Головний спеціаліст - Шевченко Тетяна Анатоліївна

4. Головний спеціаліст - Єськова Сніжана Володимирівна

5. Головний спеціаліст - Базій Оксана Володимирівна

6. Головний спеціаліст - Колеснікова Тетяна Сергіївна
 
 

 

 

Інформаційно-консультаційні центри відділення НСПП в Харківські області в містах районного значення (працюють на громадських засадах)

 

Район ПІБ завідуючого ІКЦ Контактний телефон
Балаклійський
ІСІЧЕНКО Оксана Іванівна  
(0249) 5-36-81
Барвінківський ШМАТКО Світлана Вікторівна (0257) 4-16-55
Близнюківський МОНАСТИРСЬКА Ірина Леонідівна (0254) 5-15-27
Борівський НІКІТЕНКО Марина Олегівна (05759) 6-10-32
Богодухівський ЖИТНИК  Галина Іванівна (0258) 3-32-86
Валківський АНТОНОВА Тетяна Миколаївна (0253) 5-15-58
Великобурлуцький КОВАЛЕВСЬКА Аксенія Олександрівна (0252) 5-33-62
Вовчанський КУШНЄРОВ  Володимир Михайлович (0241) 4-20-52
Дворічанський ЮРКОВА Ніна Іванівна (0250) 7-66-16
Дергачівський СКЛЯРЕНКО Григорій Андрійович (0263) 2-04-16
Зачепилівський БІРЮКОВА Олена Анатоліївна (05761)5-14-77
Зміївський ПОГОРЄЛОВА Людмила Миколаївна (0247) 3-32-01
Золочівський ГУНЬКО Світлана Іванівна (0264) 5-16-78
Ізюмський ЛІТВІНОВА Альбіна Миколаївна (0243) 2-35-62
Кегичівський ГРЕЗЕНТ Вікторія Володимирівна (0255) 3-13-95
Коломацький БОНДАРЧУК Наталія Олександрівна (0266) 5-64-49
Красноградський ДРОБОТ  Олена Вікторівна  
Краснокутський НЕЛУП Оксана Олександрівна (05756)3-20-05
ІКЦ в  м. Купянськ ГАВРИЛОВА Олена Володимирівна (05742) 5-37-36
ІКЦ в Купянському районі ЮРЧЕНКО Вікторія Володимирівна (05742) 5-15-16
Лозівський КОЗОРОЗ Олександр  Григорович (0245) 2-23-80
Нововодолазький СТОЛЯРЕНКО Віталій Михайлович (095) 683-21-05
Первомайський ГУРІНА Ірина Олександрівна (0248) 3-75-99
Печенізький ЄРЕМЕНКО Людмила Василівна (05765) 6-22-15
Сахновщинський ЛУКАРЕНКО Іван Павлович (0262) 3-16-61
Шевченківський ХОДАК Наталія Миколаївна (0251) 5-72-60
Чугуївський БРОДНІКОВА Зоя Вікторівна (0257) 2-22-32

 

 

 Трудові арбітри та незалежні посередники відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області

1. Дорожко Олександр Михайлович, незалежний посередник.

2. Клочко Галина Сергіївна,незалежний посередник, заступник начальника відділення НСПП в Харківській області

3. Бондаренко Діана Петрівна, незалежний посередник, заступник начальника управління - начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради

4. Давидова Лариса Дмитрівна,незалежний посередник, голова комітету профспілки працівників охорони здоровя Жовтневого району міста Харкова

5. Алтухова  Ганна Андріївна, трудовий арбітр, завідувач відділом з правової роботи Харківської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

6. Антонова Тетяна Миколаївна,трудовий арбітр, головний спеціаліст з питань праці та охорони праці Управління праці та соціального захисту населення Валківської РДА

7. Бомко Ірина Володимирівна, трудовий арбітр, заступник голови Первомайської районної державної адміністрації

8. Борисенко Сергій Олегович, трудовий арбітр, заступник голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

9. Гліченко Ганна Олександрівна, трудовий арбітр, пенсіонер

10. Дмітрієв Володимир Миколайович, трудовий арбітр, доцент кафедри міжнародних економічних віносин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

11. Дудар Зоя Петрівна, трудовий арбітр, регіональний юрисконсульт, інженер відділу охорони здоров’я, праці та природного середовища Харківського відділення
ВАТ “САН ІнБев Україна»

12. Квіта Людмила Анатоліївна, трудовий арбітр, виконуюча функції служби охорони праці та безпеки руху Золочівської селищної ради Харківської області

13. Кунченко Ніна Василівна,  трудовий арбітр, голова Харківської районної організації профспілки працівників освіти  і науки України

14. Мацокін Володимир Володимирович, трудовий арбітр, заступник Ізюмського міського голови

15. Пономаренко Лідія Олександрівна, трудовий арбітр, юрисконсульт ТОВ "Експерт -сервіс"

16. Степанов Віталій Володимирович, трудовий арбітр, приватний підприємець

17. Хлинов Віталій Володимирович, трудовий арбітр, правовий інспектор обкому профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості

18. Черепухін Олексій Володимирович, трудовий арбітр, голова Харківської обласної групи медіації

19. Ярещенко Ірина Олександрівна, трудовий арбітр, юрисконсульт

20. Артеменко Роман Сергійович, трудовий арбітр, голова профспілки працюючих інвалідів і голова Молодіжної ради ОПХО

21. Кравченко Надія Олександрівна, трудовий арбітр, голова Київської районної організації профспілки працівників охорони здоровя України

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Календарь
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
       

   

  
NSPP "Dcc" © 2018
Конструктор сайтів - uCoz