Четвер, 13.12.2018, 08:31
                  
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід
Twitter
   

     

     


           Портал Весь Харьков

Бюлетень Національної служби посередництва і примирення єдине в Україні періодичне видання, що спеціалізується на висвітленні питань соціально-трудових відносин.

 

Изменить разделПередплачуйте і читайте!

  

 
       На сторінках цього видання Ви зможете знайти законодавчі та нормативно-правові акти, розробки науковців та досвід практиків з питань поліпшення соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів та сприяння своєчасному їх вирішенню. На сьогодні Бюлетень Національної служби посередництва і примирення – це видання для всіх, кого турбують питання забезпечення стабільності соціально-трудових відносин. Видання стане корисним і цікавим як для тих, хто вирішує означені питання за своїм професійним обов’язком, так і для тих, хто сам, безпосередньо, створює соціально-трудові відносини – робітникам та роботодавцям.

 

 

 

На сторінках цього видання Ви зможете знайти законодавчі та нормативно-правові акти, розробки науковців та досвід практиків з питань поліпшення соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів та сприяння своєчасному їх вирішенню. На сьогодні Бюлетень Національної служби посередництва і примирення – це видання для всіх, кого турбують питання забезпечення стабільності соціально-трудових відносин. Видання стане корисним і цікавим як для тих, хто вирішує означені питання за своїм професійним обов’язком, так і для тих, хто сам, безпосередньо, створює соціально-трудові відносини – робітникам та роботодавцям.

Кожний номер Бюлетеня Національної служби посередництва і примирення стане надійним порадником для керівників та працівників будь-якого підприємства, профспілкових лідерів, фахівців органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Умови передплати

Бюлетень Національної служби посередництва і примирення видається як офіційне нормативне виробничо-практичне наукове інформаційне видання (реєстраційне свідоцтво Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України серія КВ №5138 від 22.05.2001).

                                      

                                       Триває передплата на:

 «Бюлетень Національної служби посередництва і примирення»

на 2017 рік

  Індекс Бюлетеня НСПП 23877

 

       Передплату можна оформити в будь-якому відділенні зв’язку України

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Календарь
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
       

   

  
NSPP "Dcc" © 2018
Конструктор сайтів - uCoz