Субота, 17.11.2018, 01:59
                  
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід
Twitter
   

     

     


           Портал Весь Харьков
Головна » 2017 » Квітень » 6 » Проведено конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні"
14:30
Проведено конференцію на тему: «Вирішення колективних трудових спорів та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні"

О. Базій, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

 На виконання Плану роботи Національної служби посередництва і  примирення на 2017 рік, 05 квітня 2017 року відділенням НСПП в Харківській  області спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління  Національної академії державного управління при Президентові України (далі - ХарРІ НАДУ) проведено науково-практичну конференцію на тему:  «Вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення  здійснення соціального діалогу в Україні».

   Для участі у конференції відділенням НСПП в Харківській області було запрошено як науковців, так і безпосередніх представників сторін соціального діалогу. Учасниками заходу стали близько 80 осіб: викладачі та аспіранти ХарРІ НАДУ; науковці Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету цивільного захисту України, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Приватного вищого навчального закладу «Харківський соціально-економічний інститут»; фахівці Об’єднання організацій роботодавців Харківщини, Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт», Об'єднання профспілок Харківської області, галузевих профспілок, представники Харківського обласного центру зайнятості та Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області; трудові арбітри, незалежні посередники, студенти та слухачі вищих навчальних закладів; представники засобів масової інформації та інші зацікавлені особи.

   Роботу конференції відкрив начальник відділення НСПП в Харківській області С. Лайков, який привітав учасників та гостей заходу, визначив мету та завдання науково-практичної конференції. Учасникам конференції було зачитано звернення Голови Ради Федерації роботодавців України Д. Олійника та Президента Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління Є. Романенка. У зверненнях підкреслювалась важливість проведеного заходу для процесу налагодження діалогу між сторонами соціально-трудових відносин та роль в ньому Національної служби посередництва і примирення.

   Під час обговорення питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні із доповідями виступили: кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ Л. Величко; заступник начальника відділення НСПП в Харківській області Г. Клочко; заступник Голови Об'єднання профспілок Харківської області С. Волков; виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців Харківщини О. Білоцерківська; виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт» В. Григор’єв; кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Л. Кулачок-Тітова; кандидат економічних наук, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Л. Гордієнко; кандидат педагогічних наук, викладач кафедри психології діяльності в особливих умовах Національного університету цивільного захисту України С. Гура; заступник начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Л. Культурбаєва. 

    Учасники конференції із зацікавленням вислухали доповідачів. Відбулось жваве обговорення піднятих в ході виступів проблем. Науково-практична конференція сприяла поширенню інформації про Національну службу посередництва і примирення, розширенню взаємодії усіх сторін соціального діалогу у напрямку позитивного врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів); дозволила здійснити обмін досвідом у забезпеченні розвитку соціального діалогу на всіх його рівнях.

   Слід відзначити, що в ході підготовки конференції відділенням були отримані та узагальненні матеріали, надіслані науковцями, практиками та представниками сторін соціального діалогу, що дало змогу розширити коло учасників заходу та інформаційне наповнення науково-практичної конференції. За результатами конференції всі подані матеріали будуть розміщені в електронному збірнику тез.

Переглядів: 155 | Додав: eckova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Календарь
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

   

  
NSPP "Dcc" © 2018
Конструктор сайтів - uCoz