Неділя, 21.10.2018, 12:50
                  
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід
Twitter
   

     

     


           Портал Весь Харьков
Головна » 2017 » Листопад » 23 » Відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Актуальні питання розвитку соціально-трудових відносин в Україні»
09:57
Відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Актуальні питання розвитку соціально-трудових відносин в Україні»

Галина Клочко, заступник начальника відділення НСПП в Харківській області

   21 листопада 2017 року у приміщенні Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (далі – ХНЕУ) відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Актуальні питання розвитку соціально-трудових відносин в Україні», присвячений 19-й річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення.

   У заході взяли участь доктор економічних наук, професор, ректор Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця В. Пономаренко, начальник відділення НСПП в Харківській області С. Лайков, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління праці та зайнятості Т. Печура, голова Об’єднання організацій роботодавців Харківщини Л. Рубаненко, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області О.Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Полтавській області О. Атаманюк, представники керівництва Головного управління Держпраці у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості, Об'єднання профспілок Харківської області, Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт», керівники та профспілкові лідери підприємств Харківської та Луганської областей, науковці та викладачі ХНЕУ, арбітри, посередники Національної служби посередництва і примирення та інші зацікавлені особи.

   Роботу круглого столу відкрив ректор ХНЕУ В. Пономаренко, який підкреслив актуальність тематики заходу та передав Подяку трудовому колективу відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) за багаторічну плідну співпрацю, проведення спільних проектів у сфері соціально-трудових відносин та значний внесок у підвищення рівня правової обізнаності студентської молоді.

   Продовжив роботу круглого столу начальник Відділення С. Лайков, який підсумував результати роботи Відділення за 19 років діяльності, навів яскраві приклади ходу врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області, визначив основні проблемні питання, вирішення яких необхідно для стабілізації розвитку соціально-трудових відносин у сучасних умовах. Наприкінці свого виступу С. Лайков подякував В. Пономаренка за сприяння розвитку правової свідомості та підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин, поширення знань щодо діяльності Національної служби посередництва і примирення як державного органу та в урочистій обстановці вручив ректору ХНЕУ В. Пономаренку відзнаку Національної служби посередництва і примирення - нагрудний знак «За заслуги».

   Подальша робота круглого столу була присвячена обговоренню актуальних проблем розвитку соціально-трудових відносин в Україні та питанням врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів). Учасники круглого столу в своїх доповідях підкреслили роль соціального діалогу як необхідної умови європейської інтеграції України, як важливого інструменту забезпечення паритетного узгодження балансу інтересів між суб'єктами соціально-трудових відносин, передумови досягнення нових стандартів громадянського суспільства. Особливе зацікавлення присутніх виклали доповіді начальника відділення НСПП в Кіровоградській області О.Крайносвіт «Досвід роботи відділення НСПП в Кіровоградській області» та начальника відділення НСПП в Полтавській області О.Атаманюк «Актуальні питання врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів)».

   По закінченні доповідей пройшло жваве та зацікавлене обговорення піднятих в ході круглого столу питань. Яскравою ілюстрацією роботи відділення по врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів) стали виступи представників підприємств, на яких у теперішній час відбуваються примирні процедури, а саме голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» Н.Лапигіної та голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації АК «Харківобленерго» В. Тютюнника. Н. Лапигіна розповіла про складну ситуацію, у якій перебуває ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», ознайомила із вимогами найманих працівників підприємства, подякувала Національній службі посередництва і примирення та відділенню НСПП в Харківській області за сприяння у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту), а також вручила начальнику Відділення С. Лайкову Подяку від первинної профспілкової організації Незалежної галузевої професійної спілки енергетиків України ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

   В ході роботи круглого столу, за значний внесок у розвиток соціального діалогу, стабілізацію стану соціально-трудових відносин та з нагоди 19-ї річниці від дня утворення НСПП, відбулось нагородження Почесними грамотами Національної служби посередництва і примирення завідувача кафедри економіки та соціальних наук ХНЕУ Г.Назарової, головного спеціаліста Відділення С. Єськової; грамотами Харківської обласної ради - заступника начальника Відділення Г. Клочко, головного спеціаліста Відділення О.Базій; грамотою Об’єднання організацій роботодавців Харківщини – головного спеціаліста Т.Шевченко. Трудовий колектив Відділення нагороджений Почесною грамотою Об’єднання профспілок Харківської області.

   Учасникам круглого столу був розданий презентаційний матеріал: інформаційний бюлетень відділення НСПП в Харківській області «19 років з дня утворення: підсумки діяльності» та буклети «Соціальний діалог – шлях до подолання соціально-трудових конфліктів», «Реалізація права на захист соціально-трудових відносин», «Реалізація права на страйк та відповідальність за порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти)», підготовлені відділенням НСПП в Полтавській області.

   Робота круглого столу висвітлювалася фахівцями телевізійних центрів Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, по закінченні круглого столу начальник Відділення С.Лайков дав інтерв’ю журналістам телевізійних центрів.

Переглядів: 84 | Додав: eckova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Календарь
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
       

   

  
NSPP "Dcc" © 2018
Конструктор сайтів - uCoz