Субота, 17.11.2018, 02:11
                  
Відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід
Twitter
   

     

     


           Портал Весь Харьков
Головна » 2017 » Липень » 28 » Взято участь у роботі комісії та робочих груп з питань погашення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах Харківської області
15:46
Взято участь у роботі комісії та робочих груп з питань погашення боргів із виплати заробітної плати на підприємствах Харківської області

Тетяна Шевченко, головний спеціаліст  відділення НСПП в Харківській області

У липні 2017 року з метою з’ясування стану соціально-трудових відносин на підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати, працівники відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) взяли участь у 4 засіданнях комісій та робочих груп з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Так, 27.07.2017 року в.о. начальника Відділення  Г. Клочко взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; 19.07.2017 року головний спеціаліст Відділення О.Базій - у засіданні робочої групи адміністрацій Московського району Харківської міської ради; 27.07.2017 року головний спеціаліст Відділення Т.Шевченко - у засіданні робочої групи адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради; 27.07.2017 року головний спеціаліст Відділення Т.Колеснікова - у засіданні робочої групи адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради. На засідання комісії та робочих груп були запрошені керівники та представники підприємств (установ, організацій), де існує борг із виплати заробітної плати та по інших платежам, не дотримується встановлений законодавством мінімальний розмір заробітної плати.

Засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Ю. Шпараги. У засіданні взяли участь керівники та представники галузевих департаментів та управлінь Харківської обласної державної адміністрації, департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, контролюючих та правоохоронних органів, Об’єднання профспілок Харківської області, Об’єднання організації роботодавців Харківської області «Граніт». В ході засідання обласної тимчасової комісії розглядався стан справ на 6 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати, зокрема у ПАТ «АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань», Харківське учбово-виробниче підприємство №1 Українського товариства глухих, Український Державний науково-дослідний інститут проблем водопостачання, водовідведення та охорони навколишнього природного середовища «Укрводгео», Кооперативне об’єднання житлових кооперативів «Призма № 293», ТОВ «Торговий дім «Марбел-Рогань», ДП «Харківський завод електроапаратури» (економічно неактивне). Серед зазначених підприємств на обліку Відділення в системі запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) через наявність боргу із виплати заробітної плати перебуває стан соціально-трудових відносин у ПАТ «АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань», причинами наявності боргів із заробітної плати є відсутність розрахунків за вироблену та поставлену медичну техніку, зупинка робіт  згідно діючих контрактів в зв’язку з відсутністю раніше запланованого фінансування.

В ході засідань робочих груп адміністрацій Московського, Основ’янського та Новобаварського районів Харківської міської ради отримано детальну інформацію стосовно підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Підводячи підсумки представники влади детально зупинилися на проблемних питаннях та можливих варіантах їх вирішення. Члени робочих груп рекомендували керівникам підприємств посилити зусилля у напрямку забезпечення виконання вимог законодавства про працю, неухильного виконання положень колективних договорів. Інформація, отримана фахівцями Відділення під час засідань комісії та робочих груп з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, буде використана в подальшій роботі Відділення.

Переглядів: 51 | Додав: znv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...

Календарь
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
       

   

  
NSPP "Dcc" © 2018
Конструктор сайтів - uCoz